تبلیغات
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 اردیبهشت 1390
به گزارش نقد نیوز ، روزنامه اصفهان زیبا صبح روز یکشنبه، سخنان مهم حجت الاسلام دكتر مرتضی آقاتهرانی در جمع عزاداران فاطمی در اصفهان را منتشر نمود. حـجـت الاسـلام  دكتر مـرتـضی آقاتهرانی  در مراسم عزاداری شــهـــادت حــضــرت زهــرا (سلام‌الله‌علیها) كه به میزبانی مركز فرهنگی شهید بهشتی اصفهان برگزار شد، گفت: مطابق روایات محبتی كه به دنبال آن عمل و اطاعت نباشد ارزش ندارد. وی با بیان این كه نجات نظام اسلامی حتی نجات كفار در تمسك بر مقام ولایت است افزود: در دوران غـیبت امام زمان(عج) شخص ولی فقیه حاكم مطلق جامعه اسلامی است و یكی از بهترین اعمال ما در دوران غیبت تشخیص درست شخص مقام ولایت بوده است.
روزنامه اصفهان زیبا صبح روز یکشنبه، سخنان مهم حجت الاسلام دكتر مرتضی آقاتهرانی در جمع عزاداران فاطمی در اصفهان را منتشر نمود. حـجـت الاسـلام  دكتر مـرتـضی آقاتهرانی  در مراسم عزاداری شــهـــادت حــضــرت زهــرا (سلام‌الله‌علیها) كه به میزبانی مركز فرهنگی شهید بهشتی اصفهان برگزار شد، گفت: مطابق روایات محبتی كه به دنبال آن عمل و اطاعت نباشد ارزش ندارد. وی با بیان این كه نجات نظام اسلامی حتی نجات كفار در تمسك بر مقام ولایت است افزود: در دوران غـیبت امام زمان(عج) شخص ولی فقیه حاكم مطلق جامعه اسلامی است و یكی از بهترین اعمال ما در دوران غیبت تشخیص درست شخص مقام ولایت بوده است.

وی گفت: در جامعه نقایصی است كه همه ما ناراحت هستیم، بالاخره خیلی از چیزها در جامعه درست نیست مانند بی حجابی، رشوه خواری، پارتی بازی و ... ولی وقتی اصل حاكمیت در دست مقام ولایت در زمان غیبت می‌باشد حجت بر ما تمام می‌شود و نباید از خطرات ترسید.

حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: حركت كلیدی به سـمـت خـدا از راه ولایـت مـی‌گذرد و ولی خدا سرپرست انسان از جانب خداست و هرگز از خودش حرفی نمی‌زند و گرنه با انسان معمولی فرقی ندارد.

آقاتهرانی با بیان این كه اگر خودمان را در اختیار اهـل بیت(ع) قرار دهیم رستگاریم، ادامه داد: ولایت فقیه بزرگترین نعمت است و هم اكنون حضـرت آقـا ایـن مسـوولیـت عظیم را بر دوش می‌كشند. وی گفت: در تمامی دنیا از یمن و عراق و مصر هم كشته می دهند و هم كتك می‌خورند اما نداشتن مقام ولایت همانند نداشتن سرخط در این جوامع است. وی در فرازی مهم پیرامون اهمیت مقام ولی فقیه در جامعه گفت: دانسته یا ندانسته، خواسته یا ناخواسته اگر كسی در جهت تضعیف مقام ولایت فقیه قدم بردارد دچار كفر وشرك شده است.

وی افزود: مومن نباید دركنار ولایت خداوندی احدی را قرار دهد. ‌ ‌

حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی ادامه داد: در قـضـیه فتنه خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم همان دورانی كه آقا فرمودند بلند فریاد بزنید و ماهیت فتنه را برملاسازید كه البته خیلی‌ها سكوت اختیار كردند، حضرت آقا فرمودند: این فتنه پیش آمده چیزی نبود همانند كفی بر روی آب بود و آماده شوید برای فتنه‌های سخت‌تر و به مراتب مشكل‌تر.

وی با بیان این جملات از مقام معظم هبری افزود: باید در عمل نشان دهیم چه میزان با مقام ولایت همراه هستیم و به شعار نیست و هم اكنون آماده شوید برای روزهای سخت‌تر كه در راه است.

وی اذعان داشت: در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج) فرامین حضرت آقا راه‌نجات است و هر كس از زیر چتر ایشان كمی فاصله بگیرد طعمه شیطان می شود و این البته سنت خداست.

وی با اشاره به تیزهوشی جوانان اصفهانی گفت: اعتقاد به مقام ولایت فقیه را در عمل اثبات كنید و همواره مطیع فرامین ایشان باشید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افـزود: تمسك به مقام ولایت شما را در بزنگاه خطرات نجات می دهد و اگر مقام ولایت میزان اسـت از این روست كه حضرت زهرا(س) تمام هستی خود را در یكجا در پای ولایت می‌ریزد و بعد از موفقیت در این امتحان عظیم جبرئیل برایشان نازل می‌شود.

وی گفت: همه ما باید امتحان ولایت مداری را سپری كنیم و چنانچه بخواهیم به خطر نیفتیم و نـفسانیت گولمان نزند و در دام شیاطین گرفتار نشویم باید منحصرا به مقام ولایت تمسك پیدا كنیم


طبقه بندی: سیاست داخلی، 
ارسال توسط میلاد ع
آرشیو مطالب
نظر سنجی
لطفا به احترام همدلی با شهدای بحرینی و غزه بگویید ظهور امام زمان (عج) نزدیک است؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

گردانی ها