تبلیغات
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم

دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با صدور اطلاعیه‌ای رسما اعلام كرد كه آنچه درباره تكلیف رهبر انقلاب به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی منتشر شده، راجع به سال 85 آنهم نه برای كاندیداتوری ریاست خبرگان بلكه فقط برای شركت در انتخابات خبرگان بوده است.
                   
به گزارش نقدنیوز ، دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به اظهاراتی كه اخیراً درباره انتخابات مجلس خبرگان رهبری می‌شود، اطلاعیه‌ای منتشر و تأكید كرد كه رهبر معظم انقلاب به هاشمی رفسنجانی به منظور كاندیداتوری برای ریاست مجلس خبرگان هیچگونه تكلیفی نكرده‌اند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: مجلس خبرگان با حضور بیش از 80 نفر از مجتهدین و علمای طراز اول، وزنه‌ای در كشور است و طرفداران یك جریان خاص نباید به وجدان خویش اجازه دهند كه به خاطر مخالفت سیاسی با یك شخصیت، اخلاق و انصاف را فراموش كنند.

این اطلاعیه می‌افزاید: بر اساس آنچه رسماً اعلام شد، منظور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از تكلیف رهبری در سال 85 بر اساس صراحت خبر روز شنبه، حضور در انتخابات بود، نه ریاست خبرگان.

طی روزهای اخیر خبری مبنی بر پیام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از طریق آیت‌الله امامی كاشانی به آیت‌الله مهدوی كنی درباره مجلس خبرگان رهبری نیز منتشر شد.

اما پیرو این خبر، دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اطلاعیه‌ای عجیب این موضوع را تكذیب كرد، حال آنكه این پیام توسط آیت‌الله امامی كاشانی به آیت‌الله مهدوی كنی منتقل شده و هیچ‌یك از این اعضای مجلس خبرگان خبر مذكور را تكذیب نكردند و حتی دفتر آیت‌الله مهدوی كنی نیز این موضوع را تأئید كرده است.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیام خود به آیت‌الله مهدوی كنی به عدم تكلیف‌شدن كاندیداتوری‌اش برای ریاست مجلس خبرگان از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره كرده بود كه دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی علیرغم تكذیب قبلی این خبر، در آخرین اطلاعیه خود این موضوع را تأیید كرده است.

بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر برخی رسانه‌های معلوم‌الحال "حامی فتنه "، در پوشش حمایت از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و در اقداماتی بالاتر از بداخلاقی‌های سیاسی، اسلامی و انسانی، دروغ‌هایی به آیت‌الله هاشمی منتسب كرده‌اند كه معلوم نیست از این اقدامات كدام اهداف را دنبال می‌كنند، چه آنكه این رسانه‌ها با سوءاستفاده از سخنان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام، تیترهایی را برای این سخنان برمی‌گزینند كه هدف آن القای تكلیف شدن شركت در انتخابات ریاست مجلس خبرگان به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی توسط رهبر معظم انقلاب است.

این اقدامات رسانه‌های مذكور در حالی صورت می‌گیرد كه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این موضوع را تكذیب كرده و تأكید كرده‌اند: آنچه درباره تكلیف رهبر انقلاب به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مطرح بوده راجع به سال 85 آنهم نه برای كاندیداتوری ریاست خبرگان بلكه فقط برای شركت در انتخابات خبرگان بوده است.

به نظر می‌رسد، رسانه‌های حامی فتنه مذكور، در پوشش حمایت از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و با وسیله قرار دادن "دروغ " برای توجیه اقداماتشان، قصد دارند به اعتبار و شخصیت رئیس فعلی مجلس خبرگان لطمه بزنند.

ارسال توسط میلاد ع
آرشیو مطالب
نظر سنجی
لطفا به احترام همدلی با شهدای بحرینی و غزه بگویید ظهور امام زمان (عج) نزدیک است؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

گردانی ها