تبلیغات
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390

خبرگزاری فارس: نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس اعتراف كرد كه نفرت روز افزون از این كشور در جهان یكی از علت های اصلی اقداماتی است كه علیه آن انجام می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت ایران هسته‌ای، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز شنبه 11 اردیبهشت 1390 (اول مه 2011) در مراسم افتتاحیه روز گرامیداشت هولوكاست گفت: «امواجی از نفرت علیه اسراییل وجود دارد كه زمینه حملات و اقدامات علیه آن را فراهم می‌كند».
وی اضافه كرد: «امروز افرادی هستند كه اسرائیل را درباره همه مشكلات جهان از افزایش قیمت‌های گاز گرفته تا بی‌ثباتی منطقه مسئول می دانند».
آنطور كه هاآرتص گزارش داده وی سپس خواستار آن شده است كه اسرائیلی‌ها «چهره خشن» خود نزد افكار عمومی جهان را اصلاح كنند.
نخست وزیر اسرائیل همچنین در سخنان خود تأكید كرد كه عقیده دارد ایران و گروه‌های متحد آن می‌خواهند اسرائیل را از بین ببرند.

وی گفت: تهدیداتی كه اسرائیل درباره موجودیت خود با آنها روبروست واقعی هستند و فقط بر روی كاغذ وجود ندارند و سپس خواستار آن شد كه جهانیان نسبت به تهدید هسته‌ای ایران بی‌تفاوت نباشند.
نتانیاهو در عین حال در این باره كه جهان این تهدید ادعایی را جدی گرفته باشد ابراز تردید كرد و گفت: روزی كه اسرائیل در معرض خطر باشد كسی از آن دفاع نخواهد كرد و خود باید به فكر خویش باشد.
تلاش نتانیاهو برای تبدیل كردن ایران به «مسئله اول» در حالی صورت می گیرد كه اكنون آمریكایی‌ها هم دریافته‌اند كه تهدید اصلی علیه آنها كف خیابان‌های منطقه است نه در تاسیسات هسته‌ای ایران.


طبقه بندی: سیاست خارجی، 
ارسال توسط میلاد ع
آرشیو مطالب
نظر سنجی
لطفا به احترام همدلی با شهدای بحرینی و غزه بگویید ظهور امام زمان (عج) نزدیک است؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

گردانی ها