تبلیغات
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم
گردان سایبری نیروی مقاومت بسیج حوزه 13 شهید محمدی استان قم

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت : سارقان مسلحی كه بعد از ظهر چهارشنبه اقدام به سرقت از شعبه بانك ملت در شهر سبزوار كرده بودند در عملیاتی گسترده و ضربتی در كمتر از 15 دقیقه دستگیر شدند.
   
به گزارش نقدنیوز، سردار حمید فهیمی راد در گفت و گو با ایرنا افزود: این سرقت مسلحانه در ساعت 35/13 دقیقه روز چهارشنبه رخ داد و دو سارق مسلح با تیراندازی به سمت كاركنان و مشتریان بانك ملت شعبه میدان بار سبزوار مبلغ 365میلیون و 950 هزار ریال وجه نقد گیشه و پیشخوان را به سرقت بردند.
وی گفت: سارقان پس از جمع آوری وجوه نقدی ، همچنین تلفن های همراه كاركنان را نیز جمع آوری و با یكدستگاه موتورسیكلت به سرعت متواری شدند.
وی اظهارداشت : پس از این سرقت و اطلاع یكی از مشتریان بانك به پلیس 110 و اعلام مشخصات سارقان ، با هدایت فرماندهی انتظامی شهرستان ، یگانهای امداد ، كلانتری ها و پلیس های تخصصی، طرح مهار به اجرا در آمد و سارقان كه در حال خروج از سبزوار بودند با تیراندازی پلیس پس از تعقیب و گریز نسبتا طولانی دستگیر شدند.
وی افزود: با دستگیری این افراد وجوه نقد سرقت شده به همراه یك قبضه كلت جنگی ، یك قبضه كلت قلابی و یك عدد افشانه كشف شد و یك دستگاه خودرو نیز توقیف گردید.
سردار فهیمی گفت : عامل اصلی دستگیری این سارقان ، تماس به موقع شهروندان بود و لذا از مردم تقاضا می شود در این موارد سریعا پلیس را در جریان قرار دهند.
آرشیو مطالب
نظر سنجی
لطفا به احترام همدلی با شهدای بحرینی و غزه بگویید ظهور امام زمان (عج) نزدیک است؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

گردانی ها